Služby

KÁVOVÉ AUTOMATY

Poskytujeme automaty na s nápoji. které jsou z nejlepších surovin. Po příjemných okamžicích u teplých nápojů z našich automatů Vám zvýší aktivitu po zbytek Vašeho života.  Jdeme s dobou a usilovně se snažíme být nejlepší a podávat Vám nejchutnější výrobky.

 

 

PROVOZOVÁNÍ

Náš cíl je udržovat čistotu automatu na vysoké úrovni, proto každý automat je minimálně jednou týdně očištěn od nečistot a špíny. Provádíme pravidelnou údržbu čistoty vnitřku automatu, aby se udržovala čistota a chuť surovin. Zdraví zákazníků je naší prioritou, proto hygiena je pro nás vysoce podstatná proto pročišťujeme systém dávkování nápojů.
Ke každému nápojovému automatu instalujeme filtr na vodu, aby voda byla vhodná pro přípravu nápojů.

SERVIS

Provádíme pravidelnou kontrolu našich přístrojů a opravujeme jakékoli technické potíže v automatu.
Naskytne-li se nějaká chyba, flexibilně se snažíme nedostatek napravit.
Pokud není vhodný přístup vody k automatu, je možné instalovat zásobník čisté vody.

 

 

SVAČINOVÉ AUTOMATY

Nabízíme velice kvalitní a chutné sušenky, bagety a nápoje pro odehnání hladu a žízně. Staráme se o to, abyste měli co k snědku a byli spokojeni. Nabízíme širokou škálu zboží. Nasloucháme Vaše požadavky a přidáváme cokoliv chcete.

ELEKTROTECHNIKA Zobrazit nabídku »

Naše firma se také zaměřuje na elektrotechniku. Pokud Vám chybí jakákoli technologie ve výrobě či potřebujete opravu, ozvěte se nám. Vytvoříme nebo vylepšíme, a zkonstruujeme technologii dle Vašich potřeb.